    TRAKTOR VÄXELLÅDA - 1:1.85 (80HP-60KW) HON-MAN
    TRAKTOR REDUCER - 1:1.85 (80HP-60kW) HON-MAN
    Produktkod:
    13810
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Leverantör:
    Italien
    Retur eller byte:
    14 dagar
    Dimensioner (d/b/h):
    140 x 180 x 225 mm
    Produktvikt:
    23.90 kg
    Garanti:
    6 månader
    Last:
    80 HP (60 kW)