    SET AV VÄXELLÅDOR 1:1.35 (22HK-16KW) FÖR SPRIDARE L:770
    SET AV REDUKTORER 1:1.35 (22HP-16kW) FÖR TRIPPEL VÄXEL L:770
    Produktkod:
    13916
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    ALU växellådeset för en spridare med en längd av 770mm.
    Leverantör:
    Polen
    Retur eller byte:
    14 dagar
    Produktvikt:
    16.70 kg
    Inmatning RPM:
    540 rpm
    Utgång RPM:
    729 rpm
    Garanti:
    6 månader
    Last:
    22 HP (16 kW)
    utgångsaxel:
    2x axel 25mm
    överföringsförhållande:
    Material:
    hus - aluminium
    smörjmedel:
    0.75 l av växellådsolja
    ingångsaxel:
    35xd28xB8
    Utgångsmoment:
    210 Nm