    FREKVENSOMFORMER - INVERTER 3Fase 15kW GD20-015G-4-EU
    FREKVENSOMFORMER-INVERTER 3FAS 15KW GD20-015G-4-EU
    Produktkode:
    13999
    OEM:
    Moms sats
    22 %
    Pris uden moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    TILFØJ TIL KURV
    Beskrivelse:
    Frekvensomformerne fra vores tilbud kan være enfasede (230V) eller trefasede (400V), de er meget pålidelige og raffinerede. Med de funktioner eller programmer, som frekvensomformeren tilbyder, kan vi også vende rotationsretningen. Kabinettet til frekvensomformeren har forberedte huller til installation og indeholder aktiv køling med en blæser. Frekvensomformeren giver os en skærm, hvorigennem vi får, indtaster og indstiller driftsdata, som styres af knapperne på kontrolpanelet selv.
    I vores tilbud har vi frekvensomformere fra 0.75kW. GD20 frekvensomformerne er styret eller har vektorkontrol. Dette betyder, at de er mere præcise og opretholder frekvens og omdrejninger meget nøjagtigt med minimale udsving.
    Leverandør:
    Polen
    Returnering eller ombytning:
    14 dage
    Produktvægt:
    6,60 kg
    Garanti:
    6 måneder
    strøm:
    15 kW